Lietošanas noteikumi

Interneta veikals - vietne ar adresi internetā.

Preces - produkti pārdošanai tiešsaistē veikalā.

Klients - izvietot pasūtījumus personu vai vienību.

Rīkojums - Klienta paredzēti pareizi lūgt, lai iegādātos preces.

Transporta uzņēmums - trešā persona, kas sniedz pakalpojumus par preču piegādi klientiem.

1. Vispārīgie noteikumi

1.1. Šis nolīgums ir noslēgts starp Pircēju un interneta veikala www.beachsports.eu, saskaroties vietnes menedžeri pasūtījuma izdarīšanas laikā.

1.2. Veicot pasūtījumu, Pircējs piekrīt paredzētajiem noteikumiem šajā nolīgumā. Piekrišana līgumam pircējs ir veikt pasūtījumu, izmantojot mājas interneta www.beachsports.eu veikalā.

1.3 veikals veikals var būt jebkura fiziska vai juridiska persona, kas spēj pieņemt un samaksāt par precēm.

1.4. Pārdevējs patur tiesības mainīt šos Noteikumus, šajā sakarā, Klients apņemas regulāri uzraudzīt izmaiņas apstākļos.

2. Pasūtīšana

2.1. Lai veiktu pasūtījumu Jums jānorāda faktisko kontaktu stāvokli Klienta tiešsaistes veikalā.

2.2. Pārdevējs nav atbildīgs par precizitāti, ko Klienta sniegto kad pasūtījuma informāciju.

2.3. Klientu rīkojumus var izsniegt, izmantojot gan tiešsaistes veikalu un pa tālruni, e-pastu, uc

2.4. Pēc pasūtījuma klientam tiek sniegta informācija par paredzamo piegādes datumu ar Klientu. Piegādes laiks ir atkarīgs no statusa uzskaitīto preču uz produktu lapu un var svārstīties no vienas dienas līdz vienam mēnesim gadījumā pre-pasūtījumiem.

2.5. Ja Klients izdeva rīkojumus par preču daudzumā lielāks, nekā tas ir iespējams ražot Pārdevēju, Pārdevējs reģistrācijas laikā, informē Klientu, izmantojot sakaru nosūtīti pa e-pastu vai telefonu, Klienta noteiktajā ka ja ir trūkstošais vairākas preces. Klientam ir tiesības piekrist pieņemt preces par summu pieejami no Pārdevēja vai atcelt šo pozīciju preču ordeni. Gadījumā, ja nav, reaģējot uz klienta 3 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas, Pārdevējs patur tiesības atcelt šo posteni no jūsu pasūtījuma.

2.6. Šis produkts ir iesniegts katalogā caur foto-paraugi un teksta aprakstu patentētu interneta veikala www.beachsports.eu.

2.7. Prezentēts foto paraugi satur viena vai vairāku veidu specifisku produktu nosaukumus un teksta informāciju: apraksts, lielums, izmaksas uz vienu vienību, ir informācija par galvenajiem patēriņa īpašībām preces

 2.8. Daži produkti var atšķirties no tām, parādīts foto, piemēram, krāsu, rakstu, bet neattiecas uz lielumu vai īpašības preču. Gadījumā, ja klients jautājumi par īpašības un pazīmes preču, pirms pasūtījumus klientiem jāsazinās Pārdevēju.

2.9. Ne vēlāk kā 1 no to dienu, kad maksājuma atcelšanas gadījumā Rīkojuma priekšapmaksas, priekšapmaksa ir pilnībā atmaksāts Klientam ar Pārdevēja saskaņoti pēc pušu, pēc to 1 dienu - klients ir pienākums izpirkt lielāko pasūtījumu.

3. Piegāde

3.1. Piegāde tiek veikta ar transporta uzņēmumu rēķina klientam.

3.2. Tikai Latvija, piegāde pasūtījumiem transporta uzņēmumu par brīvu.

3.3. Termiņi pasūtījuma saņemšanas atkarīga no piegādes adreses un reģionā un darbu konkrētā pakalpojumu piegādi.

3.4. Sūta kārtību, kas jau Omnium, AP un Baltijas valstis izgatavoti 1-3 darba dienu laikā. Sestdiena - svētdienās un oficiāli atzītas brīvdienas netiek iekļauti darba dienu skaita.

4. Samaksa par precēm

4.1. No minētajām precēm veikalā vienībā cena.

4.2. Par preču veikalā cenu var mainīt Pārdevējs vienpusēji. No pasūtītās preces cena, kuru Klients nedrīkst mainīt.

4.3. Pārdevējs ir tiesīgs sniegt Klientam atlaides piegādēm un izveidot programmu prēmijas. Veidi atlaides, prēmijas, lai un uzlādes norādītos veikalā nosacījumiem, var mainīt, Pārdevējs vienpusēji.

4.4. Samaksa par pasūtījumiem ar pārskaitījumu jāiesniedz līdz Pircējam 100% no avansa līdzekļu pārvedumu uz konta tiešsaistes veikala www.beachsports.eu trīs darba dienu laikā no dienas, kad pasūtījuma apstiprināšanas.

4.5. Online Store www.beachsports.eu patur tiesības anulēt pasūtījumu bez naudas saņemšanas.

4.6. Tikai Latvija ir iespēja veikt avansa maksājumu 50% saldo var maksāt piegādes brīdī skaidrā naudā par piegādi.

4.7. Cenas mūsu produktus tiešsaistē - veikals ir EUR.

 5. Preču atgriešana

5.1 Attiecībā uz mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības iepirkumu sistēma preču atdošanu atpakaļ trūkumiem klātbūtnē defektu preču ražošanu, un neattiecas uz ievainojumu gaitā operācijas Atgriešanās iespējams nly gadījumā laulības, ko apstiprina foto, foto tag ielīmēts uz iepakojuma soma, pieejami skaidras naudas kompensācijas ar ātrumu 5-50% no preču vērtības, atkarībā no kvalitātes un sarežģītības laulību. Laulība nav uzskatāma par jūsu vārdiem. Tags nedrīkst sagriezt, un preces nedrīkst valkāt.

5.2. Ja kompensācija vai preču apmaiņa notiek, tas ir izgatavots Pircēja. Visas kuģniecības izmaksas Klienta maksā.

5.3 Produkta diskonta vai iegādāties ar atlaidi un apmaiņai nav atgriešanās.

5.4 Preces šūts uz individuāliem parametriem - atmaksājami un nav maināmiem. Atbildība par atlases lielumu un mērījumu parametri ir tikai pircējam, jo mēs neredzam jūs personīgi un neizņemt mērījumus.

 

6. Konfidencialitāte un personas datu aizsardzība

6.1. Kad veikalā Reģistrācijas Klientam sniedz šādu informāciju:

• Klienta vārds un uzvārds

• Piegādes adrese preces

• kontakta tālruņa numurs

6.2. Pārdevējs izmanto sniegto Klienta šādos gadījumos informāciju:

• pildīt savas saistības pret Klientu;

• analizēt veikals;

• Klientu ziņu sūtīšanai reklāmas informatīvu raksturu

6.3. Pārdevējs neizpauž saņemta no Klienta informāciju. Tas nav uzskatāms pārkāpums informācijas sniegšanu, ko Pārdevējs aģentiem un trešajām personām, kas darbojas, pamatojoties uz vienošanos ar pārdevēju, lai izpildītu saistības pret Klientu, un tikai tādā apjomā, kas vajadzīgs, lai veiktu savus pienākumus.

6.4. Tas nav uzskatāms pārkāpums informācijas sniegšanas pienākumiem, saskaņā ar spēkā esošajiem un piemērojamām prasībām LR likumdošanu.

6.5. Pārdevējs ir tiesības izmantot "cookies" tehnoloģiju. "Cookies" nesatur konfidenciālu informāciju un netiek nodoti trešajām personām.

6.6. Pārdevējs saņem informāciju par IP adresi apmeklētāja tiešsaistes veikalā. Šī informācija tiek izmantota, lai identificētu apmeklētāju.

7. Citi nosacījumi

7.1. Jautājumu gadījumā un sūdzību par daļu no Klienta, viņam ir jāsazinās ar pārdevēju kontaktinformācija atrodama veikalā, izmantojot. Visi, kas rodas strīdi puses centīsies atrisināt sarunu ceļā, ja ne vienošanās, strīds tiek nodots tiesu iestādei saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem par Lietuvas Republikas.

7.2. tiesa atzīšanu par spēkā neesošu jebkuru šo Noteikumu nosacījumiem, nevar būt spēkā neesamību pārējo noteikumu.

7.3. Viss teksts informācija un grafikas, kas ir tiešsaistes veikalu, pieder e-veikalā

7.4. Šis līgums tiek uzskatīts par šāda veida, kā tas tiek publicēta vietnē

7.5. Šis līgums ir oficiāls dokuments par vienošanos starp pārdevēju un pircēju.